Aktualności

Zamień swój smartfon w terminal płatniczy – POSapp

09.09.2022

Pay POSapp – Terminal płatniczy w aplikacji w Twoim telefonie!

Aplikacja POSapp umożliwia bezpieczne przyjmowanie zbliżeniowych płatności bezgotówkowych bezpośrednio na urządzeniach mobilnych:

  • Smartfon
  • Tablet
  • Inne urządzenie np. urządzenie sprzedaży bezpośredniej, kasy softwareowe czy kurierskie.

POSapp realizuje transakcje:

  • Sprzedaży
  • Unieważnienia
  • Zwrotu.

Pay POSapp wymaga Systemu operacji Android 8.0 lub nowszego, Anteny NFC, dostępu do Internetu. Aplikacja jest ogólnodostępna, można ją pobrać za darmo w Sklepie Google Play. Aktywowanie jej musi poprzedzić podpisanie Umowy z Planet Pay.

POSapp posiada wymagane zgody Organizacji Płatniczych do akceptacji transakcji płatniczych, również tych na kwoty powyżej limitu 100 PLN, z możliwością wprowadzenia kodu PIN na ekranie urządzenia (transakcje powyżej CVM Limit 100 PLN). Aplikacja POSapp, będzie wysyłała potwierdzenia transakcji za pomocą SMS / e-mail lub poprzez wyświetlenie potwierdzenia dla Klienta na ekranie smartfon`a.

Planet Pay POSapp to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, dla których mobilność jest istotnym elementem działania. Aplikacja umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń płatniczych. Instalacja aplikacji na telefonie lub tablecie pozwoli mieć terminal płatniczy zawsze przy sobie, dodatkowo, zmniejszy kolejki przy płatnościach oraz podwyższy standard obsługi Klienta.

Dla aplikacji POSapp Fundacja Polska Bezgotówkowa zapewniła możliwość otrzymania finansowania. Planet Pay od początku jest aktywnym uczestnikiem programu, w związku z czym mogą Państwo otrzymać dofinasowanie umożliwiające:

  • Bezpłatne korzystanie z aplikacji POSapp przez 5 miesięcy od daty uruchomienia.
  • Bezpłatne rozliczanie transakcji, przez 5 miesięcy lub do 42 tys. zł obrotu.

Program dotyczy Akceptantów, którzy nie uczestniczyli w Programie Polska Bezgotówkowa oraz nie korzystali z Terminala Płatniczego przez ostatnie 12 miesięcy.

Każdy Klient, który skorzysta z aplikacji Planet Pay POSapp otrzyma aplikację za 0,00 PLN przez 12 miesięcy, niezależnie od tego czy kwalifikuje się do Programu Polska Bezgotówkowa.

Zapoznaj się z prezentacją aplikacji POSapp
Aby zamówić aplikację Planet Pay POSapp kliknij tutaj: