Garmin Pay

Twój Garmin jest nieodzownym elementem Twojej codzienności. Płatności zbliżeniowe Garmin Pay umożliwiają korzystanie z niego na jeszcze więcej sposobów.

Twój Garmin jest nieodzownym elementem Twojej codzienności. Płatności zbliżeniowe Garmin Pay umożliwiają korzystanie z niego na jeszcze więcej sposobów.

Usługa Garmin Pay – to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu, czy przekąsić coś podczas przejażdżki, Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów wyłącznie przy użyciu zegarka.

Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

Garmin Pay działa po dodaniu karty płatniczej do cyfrowego portfela. Dzięki usłudze, płacąc zegarkiem, możesz korzystać z tych samych kart płatniczych, których używasz na co dzień.
Usługa Garmin Pay działa z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych, w tym z kartami Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.

Jak zacząć korzystać z usługi Garmin Pay?

  • Pobierz aplikację Garmin Connect na telefon z systemem Android lub iOS.
  • W aplikacji Garmin Connect Mobile wyszukaj swój zegarek i połącz go z aplikacją używając przycisku „synchronizuj”. W aplikacji wybierz opcję Garmin Pay, a następnie Utwórz portfel.
  • Dodaj kartę, wprowadź dane karty, zaakceptuj warunki korzystania z usługi.
  • Potwierdź dodanie karty kodem SMS.

Teraz aby płacić zegarkiem z Garmin Pay wystarczą dwa kroki:

  • Na zegarku wybierz portfel – naciśnij i przytrzymaj przycisk akcji/menu i wybierz ikonę portfela.
  • Wpisz 4-cyfrowe hasło i przyłóż zegarek do terminala.

To wszystko. Nie trzeba wyjmować telefonu, karty ani pieniędzy.
Usługa płatności zegarkiem Garmin Pay jest w pełni bezpieczna. Chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności. Numer posiadanej karty nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Garmin. Nie zostaje również przekazany sprzedawcy podczas dokonywania płatności. Możesz dzięki temu płacić bez obaw.

Tutaj sprawdzisz których urządzeń Garmin można używać do płatności mobilnych