Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci szkół podstawowych klas od 1 do 3

10.05.2024
Szanowni Państwo,
Bank Spółdzielczy w Chrzanowie z radością ogłasza wyniki Konkursu Plastycznego dla dzieci klas 1-3 szkół podstawowych „Moje Miasto Bez Śmieci”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, co przyznajemy było dla nas miłym zaskoczeniem a prace, które otrzymaliśmy, były wyjątkowe pod względem kreatywności, zaangażowania oraz wrażliwości na kwestie ekologiczne. Prace pokazały nie tylko ogrom wyobraźni autorów, ale również wiedzy jak dbać o jakość środowiska naturalnego, ekologię i segregację odpadów. Nadesłane prace nawiązywały do miejsc, które dla Was są ważne, stanowią oazę spokoju i dają poczucie bezpieczeństwa. Wiele z nich odnosiło się do ulubionych zakątków i miejsc, gdzie codziennie się bawicie, uczycie czy spacerujecie całymi rodzinami, pokazywało także troskę o wasze miejsce na ziemi bez śmieci, pełne zieleni, uśmiechów i radości. To niezwykle wzruszające widzieć taką troskę o nasze wspólne dobro.
Regulamin przewidywał trzy nagrody, jednakże ze względu na bardzo wysokie i zbliżone do siebie wyniki głosowania uzyskane przez cztery
prace oraz zaciętą rywalizację między nimi, zdecydowaliśmy się przyznać cztery równorzędne nagrody.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wspaniałe prace będące wyrazem zaangażowania w promowanie idei ekologii i czystości w naszych miastach.
Zapraszamy wszystkich do galerii prac w sobotę 11 maja 2024 r. podczas IV CHRZANOWSKICH EKO-TARGÓW (stoisko nr 5).
Nagrody w Konkursie Plastycznym dla dzieci klas 1-3 szkół podstawowych „Moje Miasto Bez Śmieci” zostały przyznane autorom prac, które uzyskały największą ilość lajków (w porządku alfabetycznym):
Kamil Gołas
Krzysztof Tkacz
Michał Musiałek
Pola Armata
GRATULUJEMY!
Kamil Gołaś 7 lat

Kamil Gołaś 7 lat

Krzysztof Tkacz 9 lat

Michał Musiałek 8 lat

Pola Armata 7 lat