Aktualności

Dołączamy się do zbiórki WOŚP

20.01.2023

Szanowni Państwo

Bank Spółdzielczy w Chrzanowie dołącza do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 29 stycznia i przyświeca mu cel walki z sepsą, chorobą zagrażającą życiu. Hasłem tegorocznego Finału jest „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. W tym roku, cała Grupa BPS, po raz kolejny bierze udział w zbiórce.

W tym celu została stworzona eSkarbonkę Grupy BPS, czyli wirtualna puszka, do której można wpłacać pieniądze w prosty i bezpieczny sposób. Zachęcamy do wpłat naszych pracowników, klientów, kontrahentów i wszystkich przyjaciół naszego banku.

Aby wesprzeć WOŚP, wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki Grupy BPS i wskazać kwotę, jaką chce się przekazać. Płatności można dokonać za pośrednictwem systemu PayU (przelewem bankowym/BLIKiem/kartą). Wszystkie wpłaty trafią bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP, a pod linkiem będzie można śledzić stan naszej wirtualnej puszki.

Wpłaty zbierane są do końca 31. finału WOŚP, czyli do północy 29 stycznia 2023 roku. Zachęcamy do wsparcia tej szczytnej inicjatywy.